Cenobitz to

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi referencjami i opiniami Klientów o naszej firmie.

Z przyjemnością pracujemy na Państwa satysfakcję i zrobimy wszystko, aby stale ulepszać jakość naszych usług.

Dziękujemy za docenianie naszej pracy i pokładane zaufanie!

Asseco referencje
dots
Współpracę z firmą Cenobitz.com nawiązaliśmy w celu stworzenia systemu klasy CMS do zarządzania stronami internetowymi. [...] Współpraca z Cenobitz.com przebiegała bez zarzutu i mogę polecić fimę jako solidnego partnera oferującego dobre rozwiązania IT obniżające koszty wdrażania stron internetowych.
Asseco Poland — wdrożenie Systemy CMS, VPS setup
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą Cenobitz. Jest to firma profesjonalna i godna zaufania, w pełni odpowiedziała na nasze zapotrzebowanie, wywiązuje się z umówionych zadań sumiennie i na czas, proponuje nam nowe rozwiązania techniczne, dzięki którym prowadzenie naszej strony staje się łatwiejsze, a strona bardziej niezawodna. Firma Cenobitz naprawiła naszą stronę po włamaniu, uporządkowała stare zasoby, odświeżyła szatę graficzną i zaplecze techniczne serwisu, przywróciła do życia strony, które nam zniknęły, oraz utrzymuje nasze strony i wspiera nas w ich prowadzeniu.
Piotr Panek @FB bagna.pl, ratujmyrzeki.pl, rezerwaty.bagna.pl
Współpracę [...]podjęliśmy po włamaniu na serwer i podmianie treści strony, które skutkowało znaczącym obniżeniem wizerunku i pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych [...] podjęła się optymalizacji i naprawy strony firmowej Polskich Zakładów Optycznych jak również osobnej strony sklepu internetowego. Postawione cele powrotu do indeksu Google, usunięcia znacznika witryny niebezpiecznej nałożonej przez Google, jak również poprawnego indeksowania treści witryny z poprawą wyników organicznych w wyszukiwarkach zostały zrealizowane na miesiąc przed czasem.
Image Description
Polskie Zakłady Optyczne — kompleksowa obsługa
polskie zakłady optyczne referencje
dots
Cenobitz to profesjonalna firma posiadająca dużą wiedzę i doświadczenie [...] Firma Cenobitz obsługuje nieprzerwanie portal filmneweurope od 2012 roku zapewniając bieżące wsparcie oraz długofalowy rozwój. [...] Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zoptymalizowane serwery, których jakość zdecydowanie odstaje od tego co oferuje konkurencja. Nasza witryna posiada około 20 000 artykułów, jest obsługiwana przez kilku redaktorów, w kilku językach, ma ponad 3 miliony indeksów wyszukiwarki, działa bez zarzutu i otwiera się w 2 sekundy.
Michał Klimkiewicz, Project Manager @FB FilmnewEurope.com
Referencje strama
dots
[…] szereg usług związanych z obsługą systemów CMS, poprawą techniczną kodu źródłowego i szablonu, poprawą procesu zakupu oraz optymalizacją SEO, co przełożyło się na satysfakcję Klientów, wzrost ruchu i sprzedaży online. Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze […] Bardzo pomocne okazało się doświadczenie Cenobitz.com w zakresie obsługi stron z branży turystycznej, co pozwala na efektywne zaplanowanie długoterminowej współpracy i redukcji kosztów. Zastosowane […] rozwiązania i porady przyczyniły się do zwiększenia naszej obecności w sieci, a szczególnie w wyszukiwarce Google.
Image Description
Właściciel Strama realizacja 3 stron internetowych, wsparcie SEO
Udało się nam wstać z kolan polepszając wynik google insight z 33% do 83% w zaledwie 2 tygodnie. Przesiadka na nowy serwer spowodowała, że sklep działa 2x szybciej i wreszcie maile nie trafiają do spamu. Początkowy wybór serwerowni, pomimo wyboru dużej firmy z zapleczem, okazał się strzałem w kolano. Dzięki firmie Cenobitz, indeksowanie google'a ruszyło z miejsca a parametry wydajnościowe mamy lepsze niż konkurencja! Z naszej perspektywy to nie tylko firma świadcząca dobre usługi, lecz solidny partner na przyszłość.
Paweł Gąsiorowski Esensuell AB
Specjalizacja

14 lat doświadczenia

Od 2008 roku wdrażamy system CMS Joomla w Polsce.
Posiadamy ogromne doświadczenie w SEO oraz optymalizacji serwerów pod konkretne aplikacje CMS.
Niektóre z wielu atutów wyróżniających nas spośród konkurencji.