Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi referencjami i opiniami Klientów o naszej firmie. Z przyjemnością pracujemy na Państwa satysfakcję i zrobimy wszystko, aby stale ulepszać jakość naszych usług. Dziękujemy za docenianie naszej pracy i pokładane zaufanie!


Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą Cenobitz. Jest to firma profesjonalna i godna zaufania, w pełni odpowiedziała na nasze zapotrzebowanie, wywiązuje się z umówionych zadań sumiennie i na czas, proponuje nam nowe rozwiązania techniczne, dzięki którym prowadzenie naszej strony staje się łatwiejsze, a strona bardziej niezawodna. Firma Cenobitz naprawiła naszą stronę po włamaniu, uporządkowała stare zasoby, odświeżyła szatę graficzną i zaplecze techniczne serwisu, przywróciła do życia strony, które nam zniknęły, oraz utrzymuje nasze strony i wspiera nas w ich prowadzeniu.

ROK 2017: Administratorzy serwisów bagna.pl, ratujmyrzeki.pl, rezerwaty.bagna.pl Piotr Panek @FB

Mogę polecić Cenobitz jako profesjonalną firmę posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie, które połączone z wysoką jakością obsługi technicznej zapewniają nam nieprzerwane i stabilne działanie od kilku lat. Firma Cenobitz obsługuje nieprzerwanie portal filmneweurope od 2012 roku zapewniając bieżące wsparcie oraz długofalowy rozwój. W tym czasie zbudowali dla nas dwa zoptymalizowane serwisy CMS JOOMLA i nieprzerwanie utrzymują stronę na własnych serwerach VPS. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zoptymalizowane serwery, których jakość zdecydowanie odstaje od tego co oferuje konkurencja. Nasza witryna posiada około 20 000 artykułów, jest obsługiwana przez kilku redaktorów, w kilku językach, ma ponad 3 miliony indeksów wyszukiwarki, działa bez zarzutu i otwiera się w 2 sekundy.

ROK 2017: FilmnewEurope.com Michał Klimkiewicz, Project Manager @FB

Prowadzimy duży sklep (ponad 30 000 produktów) w oparciu o program Prestashop i tryb Mulistore. To już trzecia serwerownia na której ulokowaliśmy nasz sklep. Jak na razie współpraca z firmą Cenobitz przebiega wzorowo. Są otwarci na potrzeby klienta i pomagają mu rowiązywać napotkane problemy.
Nasza strona działa teraz szybciej, otrzymalismy również duże wsprarcie w zaresie optymalizacji strony dla wyszukiwarki Google. Szczerze polecam współpracę z tą firmą.

ROK 2017: ihe24.pl Adrian Kłysiński

Przez długi czas szukaliśmy firmy, która zoptymalizuje nam sklep internetowy Prestashop pod kątem wyszukiwarki google i posprząta bajzel pozostawiony przez twórców szablonu. Zakres wsparcia, który otrzymaliśmy od Pana Maćka przekroczył moje najśmielsze oczekiwania, a cena usług była zrównoważona. Udało się nam wstać z kolan polepszając wynik google insight z 33% do 83% w zaledwie 2 tygodnie. Przesiadka na nowy serwer spowodowała, że sklep działa 2x szybciej i wreszcie maile nie trafiają do spamu. Początkowy wybór serwerowni, pomimo wyboru dużej firmy z zapleczem, okazał się strzałem w kolano. Dzięki firmie Cenobitz, indeksowanie google'a ruszyło z miejsca a parametry wydajnościowe mamy lepsze niż konkurencja! Z naszej perspektywy to nie tylko firma świadcząca dobre usługi, lecz solidny partner na przyszłość.

ROK 2016: Esensuell AB esesuell.se Paweł Gąsiorowski

2014 REFERENCJE ASSECO POLAND

Współpracę z firmą Cenobitz.com nawiązaliśmy w celu stworzenia systemu klasy CMS do zarządzania stronami internetowymi. [...] Firma zaproponowała dobre rozwiązania w postaci technologii T3 framework do budowy zoptymalizowanych szalbonów systemu CMS oraz przygotowanie serwera LINUX DEBIAN z panelem do zarządzania hostingiem w celu ułatwienia późniejszego zarządzania na serwerze produkcyjnym.

Współpraca z Cenobitz.com przebiegała bez zarzutu i mogę polecić fimę jako solidnego partnera oferującego dobre rozwiązania IT obniżające koszty wdrażania stron internetowych.

Rozwiązania opracowane przez firmę Cenobitz.com zostały wykorzystane przy realizacji projektu "Zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie sieci telekomunikacyjnej w technologii Wi-Max wraz z infrastrukturą telekomunikacyjną i systemem telefonii IP [...]" w którym Asseco Poland Uczestniczyło.

referencje ASSECO

2012 - POLSKIE ZAKŁADY OPTYCZNE NAPRAWA PO WŁAMANIU NA SERWER

2012 - POLSKIE ZAKŁADY OPTYCZNE NAPRAWA PO WŁAMANIU NA SERWER

"Współpracę z firma Cenobitz.com Marketing Internetowy podjęliśmy po włamaniu na serwer i podmianie treści strony, które skutkowało znaczącym obniżeniem wizerunku i pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych, a także nałożeniem tzw. filtru i znacznika strony niebezpiecznej przez wyszukiwarkę Google. Firma Cenobitz.com podjęła się optymalizacji i naprawy strony firmowej Polskich Zakładów Optycznych jak również osobnej strony sklepu internetowego. Postawione cele powrotu do indeksu Google, usunięcia znacznika witryny niebezpiecznej nałożonej przez Google, jak również poprawnego indeksowania treści witryny z poprawą wyników organicznych w wyszukiwarkach zostały zrealizowane na miesiąc przed czasem.

Mogę polecić usługi firmy Cenobitz.com jako solidnego kontrahenta, realizującego powierzone zadania terminowo oraz w sposób zapewniający optymalizację kosztów podejmowanych działań."

Prezes Polskich Zakładów Optycznych sp. z o.o.


2011 - OPTYMALIZACJA STRONY BRANŻA TURYSTYCZNA

"Firma Cenobitz.com Marketing Internetowy […] wykonała dla nas szereg usług związanych z obsługą systemów CMS, poprawą techniczną kodu źródłowego i szablonu, poprawą procesu zakupu oraz optymalizacją SEO, co przełożyło się na satysfakcję Klientów, wzrost ruchu i sprzedaży online.

Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze […] Bardzo pomocne okazało się doświadczenie Cenobitz.com w zakresie obsługi stron z branży turystycznej, co pozwala na efektywne zaplanowanie długoterminowej współpracy i redukcji kosztów.

Zastosowane przez Pana Macieja rozwiązania i porady przyczyniły się do zwiększenia naszej obecności w sieci, a szczególnie w wyszukiwarce Google. Mogę polecić firmę Cenobitz.com jako solidnego i terminowego kontrahenta." Właściciel Strama sport i turystyka

2011 - OPTYMALIZACJA STRONY BRANŻA TURYSTYCZNA

2011 - AUDYT SEO I AUDYT OPTYMALIZACYJNY

2011 - AUDYT SEO I AUDYT OPTYMALIZACYJNY

"Firma Cenobitz.com Marketing Internetowy [...] została wyłoniona w przetargu nieograniczonym na wykonanie audytu SEO oraz audytu optymalizacyjnego platformy internetowej panorama-uslug.pl -rezerwacje. Firma Cenobitz.com wykonała audyt przed czasem przedkładając szczegółową analizę platformy rezerwacyjnej wskazując błędy oraz szereg zaleceń odnośnie przebudowy platformy i ustawień serwera tak, aby uzyskiwała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Mogę polecić usługi Pana Macieja Lesiaka i jego firmy firmy Cenobitz.com Marketing Internetowy jako solidnego kontrahenta, który wykonuje pracę terminowo i zgodnie z najnowszymi trendami marketingu wyszukiwarek internetowych" Prezes Polrank Energetyk sp. z o.o.


2011 - PRZEBUDOWA I OPTYMALIZACJA STRONY

"Nasza współpraca rozpoczęła się w momencie kiedy mieliśmy świeżo oddany, a zarazem zupełnie nieczytelny i nieprzyjazny użytkownikom serwis internetowy. Pomimo dość rozpaczliwej sytuacji Panu Maciejowi udało się w ciągu zaledwie kilkunastu dni całkowicie przebudować naszą stronę, uprościć ofertę, zoptymalizować stronę pod kątem pozycjonowania pod wyszukiwarkę, a także sprawić by osoba wchodząca na stronę znalazła szybko i bez zbędnych komplikacji to, czego szuka. [...]

Dzięki precyzyjnemu określeniu celów, w czym zostaliśmy wydatnie wspomożeni, udało się nam w błyskawicznym czasie osiągnąć to, czego nie udało się uzyskać na przestrzeni kilku lat współpracy z 3 innymi firmami.

Jestem ogromnie wdzięczny firmie Cenobitz.com Marketing Internetowy za duży wkład pracy i pomoc w stworzeniu naszego serwisu, nad którym sami nasi Klienci rozpływają się w zachwytach. Polecam tę firmę gorąco!" Właściciel Firmy "Pan Kanapka"

2011 - PRZEBUDOWA I OPTYMALIZACJA STRONY

2010 - BIURO PODRÓŻY: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA MARKETINGOWA

2010 - BIURO PODRÓŻY: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA MARKETINGOWA

"...polecam usługi Pana Macieja Lesiaka w zakresie SEO copywritingu, pozycjonowania, optymalizacji witryn i doradztwa w zakresie marketingu internetowego.

Nasza współpraca z Panem Maciejem rozpoczęła się po tym, jak staliśmy się ofiarą nierzetelnej firmy pozycjonującej. Pan Maciej Jasno określił zakres prac, sposób raportowania oraz sporządził dobrą ofertę współpracy na 3 miesiące [...] Szybko naprawił błędy poprzedniej firmy i wypromował naszą witrynę zwiększając pozycję, ilość wizyt, szybkość działania strony, co przełożyło się u nas na znaczący wzrost zysków. [...] doradzał nam nie tylko w kwestiach technicznych, ale także w zakresie marketingu internetowego, ułożenia oferty. Jego umiejętność analizy danych połączona z dużą wiedzą odnośnie statystyk, zachowania klienta modelowego, kwestiami technicznymi dotyczącymi serwerów i doświadczenia marketingowego stanowią wartość samą w sobie, zaś umiejętnie wykorzystane z pewnością przełożą się na zyski.

[...] w trakcie naszej współpracy Pan Maciej otrzymał wiele propozycji współpracy od konkurencyjnych firm z branży turystycznej i dochował tajemnicy handlowej oraz odmawiał współpracy z konkurencją. Zaufanie to podstawowy element współpracy, zaś nasza przebiegała bez zarzutu i w pełni obdarzamy zaufaniem Pana Macieja. Mogę polecić usługi Pana Macieja każdej organizacji, firmie, albowiem współpraca z nim i jego wiedza może wnieść dużo dobrego i jest inwestycją na przyszłość." Właściciel


2010 - AUDYT SEO WITRYNY AGENCJI REKLAMOWEJ

"Współpracę z Cenobitz.com w osobie Pana Macieja Lesiaka rozpoczęliśmy przeszło pół roku temu. Oczekiwaliśmy konkretnych efektów w postaci optymalizacji kodu strony, zwiększenia liczby odwiedzin, a – przede wszystkim – realnego zainteresowania klientów naszą ofertą.

Zadaniem cenobitz.com było zamienienie naszej strony www z ładnej wizytówki w skuteczną witrynę generującą dodatkowy zysk i zapewniającą nam nowych kontrahentów.

Cenobitz.com wywiązał się z tego zadania znakomicie; Dzięki przeprowadzonemu audytowi i skrupulatnym zmianom kodu strony, w trzy miesiące znaleźliśmy się na pierwszej stronie w google, co zaowocowało napływem dodatkowych klientów. Dodatkowo „odchudzona” strona zaczęła pracować szybciej i schludniej. Pan Maciej Lesiak wykazał się nie tylko najwyższym profesjonalizmem i bezkonkurencyjną w skali kraju wiedzą, ale również terminowością, rzetelnością i ludzkim, uczciwym podejściem do wykonywanej usługi, szkolenia naszych pracowników i kontaktów biznesowych."" Bartosz Fiszer - właściciel FDESIGN

2010 - AUDYT SEO WITRYNY AGENCJI REKLAMOWEJ

2009 - STRONA INTERNETOWA CMS I POZYCJONOWANIE

2009 - STRONA INTERNETOWA CMS I POZYCJONOWANIE

"Pan Maciej Lesiak w 2009 roku zaprojektował i stworzył dla naszej Firmy stronę internetową remiko.pl w Systemie Zarządzania Treścią CMS.

Mogę polecić Pana Macieja Lesiaka jako sprawnego webmastera, programistę, którego wiedza z zakresu marketingu internetowego, pozycjonowania jest bezcenna dla firm chcących zaistnieć w Internecie. Nasza współpraca przebiegała bez zarzutów, a Pan Maciej zawsze omawiał z nami wszelkie zmiany przedstawiając w jasny i zrozumiały sposób każdą propozycję wdrożenia.

Wdrożony system zarządzania treści obniżył koszty utrzymania i zarządzania stroną. Zastosowane przez Pana Macieja rozwiązania przyczyniły się do zwiększenia naszej obecności w sieci, a szczególnie w wyszukiwarce Google." Właściciele spółki


2009 - BUDOWA STRONY FIRMOWEJ I KATALOGU PRODUKTÓW

"Pan Maciej Lesiak podjął się zaprojektowania i wdrożenia systemu CMS będącego podstawą strony internetowej firmy KOMETA i wywiązał się z tego zadania doskonale. Jego praca polegała na zaproponowaniu rozwiązań technicznych, które miały skłonić użytkowników do częstych odwiedzin strony, zainstalowaniu odpowiednich rozwiązań, zaprojektowaniu witryny oraz wdrożeniu całego projektu.

Maciej Lesiak sprawdził się, jak projekt manager, grafik oraz webmaster tworząc spójną wizerunkowo i profesjonalną stronę internetową. Na uwagę zasługuje fakt niewątpliwie wysokich zdolności w zakresie SEO oraz pozycjonowania, co w przypadku naszej firmy przełożyło się na zwiększenie wizyt na stronie i zainteresowanie naszymi produktami nie tylko wśród klientów krajowych, ale również zagranicznych." Właściciel

2009 - BUDOWA STRONY FIRMOWEJ I KATALOGU PRODUKTÓW

2007 - LINUX KONFIGURACJA I ZABEZPIECZANIE SIECI FIRMOWEJ, STRONA FIRMOWA

2007 - LINUX KONFIGURACJA I ZABEZPIECZANIE SIECI FIRMOWEJ, STRONA FIRMOWA

W 2006 roku nawiązałem współpracę z firmą IMPULS zajmującą się kompleksowym zabezpieczaniem obiektów użyteczności publicznej, fabryk, mniejszych firm, jak również odbiorców indywidualnych. Firma działa od wielu lat i wyłącznym dystrybutorem produktów ASSA ABLOY, Pfaffenhain. W 2007 roku zaprojektowałem i wdrożyłem sieć firmową opartą na linuksie. W 2008 roku stworzyłem stronę firmową z kartami specyfikacji kilkudziesięciu produktów. W 2009 stworzyłem sklep internetowy. W 2016 roku utworzyliśmy dla firmy sklep internetowy na silniku MAGENTO. Współpraca trwa do dziś..

"Niniejszym zaświadczam, że Pan Maciej Lesiak zajmował się w 2006 roku konfiguracją i zabezpieczeniem sieci w firmie IMPULS PHU, jak również konfiguracją stacji roboczych w środowisku Debian Linuks oraz MS Windows. Pan Lesiak przedstawił nam i sukcesywnie wdrożył aplikację OpenOffice, czym przyczynił się do zmniejszenia kosztów firmy.

Mogę polecić Pana Macieja jako miłego, rzetelnego i kompetentnego pracownika potrafiącego szybko rozwiązywać problemy techniczne związane z oprogramowaniem i siecią." Właściciel IMPULS PHU