Sklep internetowy hikashop

Sklep internetowy hikashop

Bardzo ciekawe wdrożenie. Zbudowaliśmy od podstaw Sklep internetowy z torbami skórzanymi na silniku JOOMLA 3.4 oraz hikashop. Bardzo zaawansowany framweork T3 z szablonem w wersjach mobilnych, z pełną optymalizacją kodu źródłowego. Sklep jest obsługiwany przez pracowników Bags By Lenka po przejściu odpowiedniego szkolenia. Sklep jest dostosowany do wielojęzyczności, którą mamy zamiar wdrożyć wraz z optymalizacją SEO.

Specyfikacja

  • CMS: Joomla, Hikashop
  • Wersja produkcyjna: 2014-12-01
  • Wersja: 1.0.1
  • Branża: galanteria skórzana, sklep internetowy

OFERTA NA SKLEP KONTAKT Z CENOBITZ

Sklep internetowy HikaShop

Szybki dostęp do produktów i zamówień

Bogate funkcje sklepu HikaShip pozwwalają łatwo zarządzać sklepem, koszykiem oraz zamówieniami spełniając w 100% standardy eCommerce. Sklep oparty jest na silniku CMS Joomla dzięki czemu edycja jest szybka i przyjemna. Nie wymaga wiedzy technicznej, a zaplecze administracyjne jest przejrzyste i przyjazne użytkownikowi.

sklep hikashop
sklep hikashop2

Edycja i dodawanie zdjęć

Osoba obsługująca stronę ma możliwość edycji aktualności, dodawania zdjęć dzięki czemu strona cały czas "żyje". Wklejenie linka aktualności do sieci społecznościowych np. Facebook jest łatwym sposobem na publikację nowości, bo system jest zgodny ze standardami i zbudowany o Bootstrap wymyślony przez Developerów Twittera.

T3 Framework z Bootstrap 3

T3 Framework to potężne narzędzie, które w połączeniu z Bootstrap rozwijalnym przez developerów Twittera pozwala na budowę pięknych rzeczy.  Przełączanie się widoków podstron pomiędzy urządzeniami jest bajecznie proste i każdy użytkownik ma dostęp do treści i produktów. Wiedza Cenobitz.com to lata praktyki na systemie Joomla i praktycznie jesteśmy liderem we wdrożeniach T3 framework w Polsce.

sklep hikashop3
Wersja na urządzenia mobilne

Dobre zdjęcia i wersja na urządzenia mobilne to klucz dotarcia do targetu tego sklepu, czyli kobiet szukających ekskluzywnej galanterii skórzanej.

Responsywny szablon

Bazując na autorskich rozwiązaniach wdrożyliśmy szablon oparty o t3framework zapewniający najnowsze osiągnięcia dostępne dla eCommerce.

Łatwe zarządzanie sklepem

Panel administracyjny pozwala na szybkie i bezproblemowe zarządzanie sklepem internetowym. Dzięki temu pracownicy sklepu mogą poświęcić więcej czasu dla Klientów.

Newsletter

Sklep posiada wsparcie dla zaawansowanych modułów newslettera pozwalających na lepszą komunikację z Klientem i oferowanie im bonów rabatowych.

Nieograniczone możliwości

Firma stale się rozwija i dlatego wdrożony szablon posiada wiele ukrytych i niewykorzystanych możliwości na przyszłość. Obniża to koszty późniejszego rozwoju strony

Adwords Remarketing

Specjalne mechanizmy pozwalające na budowę stron landingpage, przyznawania kodów rabatowych pozwalają na wdrożenie najnowszych i zaawansowanych działań marketingowych.

Potrzebujesz sklepu internetowego?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt z nami