Strona Europejskiego Domu Spotkań Młodzieży

2016 09 www edsm pl pl joomla low

Firma zgłosiła się do nas po włamaniu na serwer stronę Joomla utrzymywaną w home.pl. Poczta nie dochodziła do 90% odbiorców, witryny były zawirusowane. Przenieśliśmy wszystkie strony Klienta na profesjonalny serwer gdzie naprawiliśmy reputację po włamaniu i wykonaliśmy dwie nowe strony. Obecnie Klient jest na bieżąco obsługiwany w zakresie wsparcia technicznego i zabezpieczeniu reputacji witryny.

Strony zostały wykonane w najnowszym systemie Joomla w pełni zgodnym z PHP7 dzięki czemu witryna działa 30% szybciej niż na zwykłych serwerach VPS.

Specyfikacja

  • CMS: Joomla, T3framework, bootstrap
  • Wersja produkcyjna: 2016-10-01
  • Wersja strony: 1.0.1
  • Branża:opakowania

OFERTA NA STRONĘ KONTAKT Z CENOBITZ

Strona internetowa Joomla

Strona Europejskiego Domu Spotkań Młodzieży
www edsm pl pl rezerwacja low
Wersja na urządzenia mobilne

Handlowcy i osoby zarządzające magazynem często korzystają z urządzeń mobilnych, dlatego tak ważne stało stworzenie strony dostępnej w 100% dla tej grupy odbiorców

Responsywny szablon RWD

Bazując na autorskich rozwiązaniach wdrożyliśmy szablon oparty o t3framework zapewniający najnowsze osiągnięcia dostarczane przez developerów Twittera.

Łatwe zarządzanie stroną

Przeszkoleni pracownicy firmy szybko i bez problemu mogą dodać informację o zmianie oferty, albo aktualność o stoisku na targach.

Indeksowanie treści

Tradycyjnie zapewniliśmy to, czego nie może większość konkurencji w branży, czyli 100% zgodności SEO i pozycjonowanie organiczne.

Nieograniczone możliwości

Wdrożone technologie pozwalają na dalszy rozwój strony i przygotowanie osobnych sekcji i kategorii zgodnie z nową grupą docelową Klientów.

Bezpieczeństwo

Joomla w wersji 3.6 zawiera specjalne mechanizmy podwójnej autentykacji, za sprawą których możemy logować się przy użyciu hasła i tokena.

Potrzebujesz podobnych rozwiązań?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt z nami