Katalog sprzętu medycznego Joomla +K2

promedus frontpage low

Współpracę z Promedus rozpoczęliśmy od naprawy po włamaniu na stronę Joomla. W trzy miesiące zbudowaliśmy kolejną stronę na najnowszym systemie Joomla 3.5 oraz K2 do budowy katalogu produktów. Wdrożone technologie to szablon responsywny w T3 framework, LESS TO CSS oraz bootstrap. Zastosowane technologie pozwoliły na budowę nowoczesnej strony firmowej dla importera sprzętu medycznego

Specyfikacja

  • CMS: Joomla, T3framework, bootstrap
  • Wersja produkcyjna: 2016-02-15
  • Wersja strony: 1.0.1
  • Branża: medyczna

OFERTA NA STRONĘ KONTAKT Z CENOBITZ

Strona internetowa Joomla + K2

Czytelna segmentacja treści

Katalog produktów sprzętu medycznego zrealizowany dla importera i dystrybutora. Cała strona ma charakter katalogu, podzielona jest na segmenty ofertowe. Silnik Joomla do zarządzania treścią pozwala pracownikom na edytowanie i zarządzanie katalogiem.. 

promedus category low
Wersja na urządzenia mobilne

Czas to pieniądz, dlatego szybkie działanie tej strony stało się dla nas priorytetem wraz z dostępnością na urządzenia mobilne.

Responsywny szablon

Bazując na autorskich rozwiązaniach wdrożyliśmy szablon oparty o t3framework zapewniający najnowsze osiągnięcia dostarczane przez developerów Twittera.

Łatwe zarządzanie stroną

Panel administracyjny pozwala na szybkie i bezproblemowe zarządzanie katalogiem produktów. Dzięki temu pracownicy Ins-tom mogą poświęcić więcej na wykonywanie innych działań.

Indeksowanie treści

System posiada zaawansowaną wyszukiwarkę indeksującą tworzącą na bieżąco miliony par słów i indeksując treści K2, które można później przeszukiwać.

Nieograniczone możliwości

Firma stale się rozwija i dlatego wdrożony szablon posiada wiele ukrytych i niewykorzystanych możliwości na przyszłość. Obniża to koszty późniejszego rozwoju strony

Adwords Remarketing

Specjalne mechanizmy pozwalające na budowę stron landingpage, śledzenia użytkowników pozwalają na wdrożenie najnowszych i zaawansowanych działań marketingowych.

Potrzebujesz podobnych rozwiązań?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt z nami