Strona internetowa, livechat, centrala VOIP

Strona internetowa brokera usług kurierskich

Całościowa przebudowa kodu strony zrealizowanej przez nas dla AngliaPolska.pl w 2014 roku. W trakcie tworzenia zmieniliśmy wizerunek na bardziej prefesjonalny tworząc rozbudowany system wsparcia HELPDESK (system reklamacji) z livechatem obsługiwanym przez pracowników. Do tego wdrożyliśmy rozwiązanie VOIP z wirtualną centralką, nagrywaniem rozmów w chmurze. Strona działa na naszym serwerze VPS.

Specyfikacja

  • CMS: Joomla, T3framework, bootstrap
  • Wersja produkcyjna: 2015-07-30
  • Wersja: 3.0.1
  • Branża: spedycja, kurier

OFERTA NA STRONĘ KONTAKT Z CENOBITZ

Strona internetowa Joomla + K2

Czytelna segmentacja treści

Czas to pieniądz, a Klienci odwiedzający stronę AngliaPolska.pl nadają paczki korzystając z rozbudowanych formularzy zintegrowanych przez API z największymi firmami spedycyjnymi cenią sobie szybką obsługę. Układ treści, podział podstron czytelność elementów warunkuje szybkie załatwienie każdej sprawy. Zadowolony Klient dostający na stronie to czego chce to też mniejsze koszty obsługi. 

cechy angliapolska3
cechy angliapolska2

LiveChat + Helpdesk

Oprócz łatwej obsługi treści i oferty na stronie internetowej. Na osobnym serwerze zainstalowaliśmy i zabezpieczyliśmy system LiveChat pozwalający na bezpośrednią komunikację pracowników z odwiedzającymi właśnie stronę Klientami. Ze zgłoszeń, emaili, tworzone są automatyczne tickety przydzielane do wolnych pracowników z konkretnych działów. Menadżer rozlicza czas pracy i wydajność patrząc na czytelne raporty.

Wirtualna Centralka VoIP

Obsługa Klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii wymaga stałego kontaktu obsługi przy użyciu dedykowanych telefonów Wsparcia Technicznego. Na prośbę naszego Klienta zaproponowaliśmy konkretne rozwiązanie wirtualnej Centrali VOIP kolejkującej telefony do działu reklamacji, nagrywające rozmowy, wraz z automatycznymi komunikatami nagranymi na życzenie. 

cechy angliapolska
Wersja na urządzenia mobilne

Czas to pieniądz, dlatego szybkie działanie tej strony stało się dla nas priorytetem wraz z dostępnością na urządzenia mobilne.

Responsywny szablon

Bazując na autorskich rozwiązaniach wdrożyliśmy szablon oparty o t3framework zapewniający najnowsze osiągnięcia dostarczane przez developerów Twittera.

Łatwe zarządzanie stroną

Panel administracyjny pozwala na szybkie i bezproblemowe zarządzanie katalogiem produktów. Dzięki temu pracownicy Ins-tom mogą poświęcić więcej na wykonywanie innych działań.

Indeksowanie treści

System posiada zaawansowaną wyszukiwarkę indeksującą tworzącą na bieżąco miliony par słów i indeksując treści K2, które można później przeszukiwać.

Nieograniczone możliwości

Firma stale się rozwija i dlatego wdrożony szablon posiada wiele ukrytych i niewykorzystanych możliwości na przyszłość. Obniża to koszty późniejszego rozwoju strony

Adwords Remarketing

Specjalne mechanizmy pozwalające na budowę stron landingpage, śledzenia użytkowników pozwalają na wdrożenie najnowszych i zaawansowanych działań marketingowych.

Potrzebujesz podobnych rozwiązań?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt z nami