Katalog automatyki przemysłowej

Katalog automatyki przemysłowej

Poznaj nowy system Joomla i stronę internetową opartą na komponencie K2. Stworzyliśmy na bazie T3 framework katalog produktów automatyki przemysłowej z wyszukiwarką indeksującą. Całość systemu zbudowana na zoptymalizowanym serwerze VPS + naszych rozwiązaniach dzięki czemu strona działa bardzo, bardzo szybko, a przerobienie milionów indeksów nie jest problemem :)

Specyfikacja

  • CMS: Joomla, K2, T3framework, bootstrap
  • Wersja produkcyjna: 2015-06-30
  • Wersja: 2.0.1
  • Branża: automatyka przemysłowa, importer

OFERTA NA STRONĘ KONTAKT Z CENOBITZ

Strona internetowa Joomla + K2

Szybki dostęp do produktów + wyszukiwarka indeksująca

Specjalnie zoptymalizowany serwer VPS oparty na LINUX oraz nasze autorskie rozwiązania JOOMLA, K2, T3framework + lata praktyki sprawiają, ze strona posiadająca bardzo zaawansowane mechanizmy, skomplikowany szablon oraz setki podstron otwiera się w 1-2 sekundy. Pozwala to na szybkie indeksowanie treści przez roboty indeksujące dodatkowo strona posiada wyszukiwarkę indeksującą i stale buduje w bazie MYSQL własny indeks, dzięki czemu można wyszukiwać szybko z podpowiedziami produkty po indeksie.

cechy instom3
cechy instom2

Edycja i dodawanie zdjęć

Pracownicy firmy mają pełen dostęp do witryny pozwalający z zaplecza administracyjnego dodawać produkty, aktualności. Nie ma problemu z dodawaniem dokumentacji technicznej, plików dźwiękowych. Cenobitz.com zapewnił szkolenie oraz dokumentację technicznę do obsługi systemu CMS Joomla. Pracownik dodający treści nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy do obsługi systemu. 

T3 Framework z Bootstrap 3

T3 Framework to potężne narzędzie, które w połączeniu z Bootstrap rozwijalnym przez developerów Twittera pozwala na budowę pięknych rzeczy.  Przełączanie się widoków podstron pomiędzy urządzeniami jest bajecznie proste i każdy użytkownik ma dostęp do treści i produktów. Wiedza Cenobitz.com to lata praktyki na systemie Joomla i praktycznie jesteśmy liderem we wdrożeniach T3 framework w Polsce.

cechy instom1
Wersja na urządzenia mobilne

Czas to pieniądz, dlatego szybkie działanie tej strony stało się dla nas priorytetem wraz z dostępnością na urządzenia mobilne.

Responsywny szablon

Bazując na autorskich rozwiązaniach wdrożyliśmy szablon oparty o t3framework zapewniający najnowsze osiągnięcia dostarczane przez developerów Twittera.

Łatwe zarządzanie stroną

Panel administracyjny pozwala na szybkie i bezproblemowe zarządzanie katalogiem produktów. Dzięki temu pracownicy Ins-tom mogą poświęcić więcej na wykonywanie innych działań.

Indeksowanie treści

System posiada zaawansowaną wyszukiwarkę indeksującą tworzącą na bieżąco miliony par słów i indeksując treści K2, które można później przeszukiwać.

Nieograniczone możliwości

Firma stale się rozwija i dlatego wdrożony szablon posiada wiele ukrytych i niewykorzystanych możliwości na przyszłość. Obniża to koszty późniejszego rozwoju strony

Adwords Remarketing

Specjalne mechanizmy pozwalające na budowę stron landingpage, śledzenia użytkowników pozwalają na wdrożenie najnowszych i zaawansowanych działań marketingowych.

Potrzebujesz podobnej strony internetowej?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt z nami