Monitorowanie pozycji w Google

Nasza oferta kierowana jest do osób i firm, które potrzebują niezależnych i sprawdzalnych danych na temat pozycji domeny, podstrony w wyszukiwarce Google (google.pl, google.com, google.co.uk, google.de, google.no, google.dk). Te dane pomogą Państwu weryfikować pracę pozycjonera, monitorować niezależnie pozycję w Google na zadane frazy a także sprawdzać reputację witryny. Narzędzie może być wykorzystywane przez kadrę zarządzającą, działy marketingu i promocji, agencje interaktywne... Nasz system monitoruje nie tylko frazy polskie w polskiej wyszukiwarce ale zadaną frazę w wybranej wyszukiwarce.

Monitorowanie pozycji w Google
Monitorowanie pozycji w Google

System dedykowany jest dla firm potrzebujących sprawdzonych i niezależnych informacji na temat pozycji domeny. Nasz system działa od kilku lat i jest wykorzystywany przez większość firm pozycjonujących. Kluczem naszego sukcesu jest użycie bardzo wydajnych serwerów i puli adresów IP PROXY, które są dedykowane wyłącznie do sprawdzania pozycji. Dzięki temu GOOGLE nie zablokuje serwera podczas odpytywania słów kluczowych.

Oferujemy abonament roczny dostępu do systemu skonfigurowanego na 10 fraz dla jednej z wyszukiwarek np. GOOGLE.PL. System automatycznie sprawdza codziennie pozycję bezpośrednio w Google symulując użytkownika. Dostęp do systemu jest możliwy non stop przy użyciu dedykowanego loginu poprzez panel dostępowy. System zabezpieczony jest szyfrowanym certyfikatem SSL. Zapewniamy 100% anonimowość dotyczącą fraz i domen! Wystawiamy faktury VAT. Koszt roczny abonamentu to 180 zł netto.

Wybierz ilość monitorowanych fraz:
Potrzebujesz monitorowania pozycji w Google?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt z nami